You are currently viewing Wycieczka na Mogielicę

Wycieczka na Mogielicę

W sobotę 15 października 2022 r. organizowana jest  wycieczka  na najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego Mogielicę

Wycieczka odbędzie się w sobotę 15 października 2022 r. Zbiórka o godz. 7.00 na parkingu przed kościołem św. Piotra. W planie wycieczki przejazd autokarem do Jurkowa , wyjście na Mogielicę szlakiem zielonym z przełęczy Rydza Śmigłego. Czas podejścia ok. 2h różnica wysokości ok. 400 m.. Będziemy schodzić niebieskim szlakiem do Jurkowa. Jest szansa że nowa wieża widokowa na Mogielicy będzie gotowa.

Chętne dzieci zapraszam do wykonania projektów plakietek. Ze względów technicznych najlepiej zrobić tak: W kartkę w kształcie kwadratu o boku długości ok. 20 cm wpisujemy koło i w kole wykonujemy projekt.

Planowany powrót ok. godz.15.30. Koszt 35 zł.

Trasa wycieczki do książeczki GOT:

Przełęcz Rydza Śmigłego – Mogielica – Jurków. 14 punktów, grupa górska BZ-06, różnica wysokości 474 m.

Z turystycznym pozdrowieniem Tadeusz Włodek.

Wpisz się na listę

Dodaj komentarz