You are currently viewing Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

W czwartek 13 października, w przeddzień Dnia Komisji Edukacji Narodowej, uczniowie naszej szkoły spotkali się na apelach przygotowanych z okazji tego święta. Klasa 8b pod kierunkiem wychowawczyni pani Renaty Kowalczyk przygotowała pokaz mody nauczycielskiej. Nauczyciele poszczególnych przedmiotów zostali scharakteryzowani odpowiednimi ubiorami i odpowiednim komentarzem. Modelami „wybiegowymi” byli uczniowie klasy 8b. Było sporo radości i życzliwego uśmiechu. Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w apelu przygotowanym przez klasę 2c pod kierunkiem wychowawczyni pani Moniki Putyry. Dzieci pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły. Gratulujemy pięknego występu a jednocześnie dziękujemy za życzenia dla wszystkich państwa nauczycieli. 

Zobacz zdjęcia

Dodaj komentarz