You are currently viewing Ślubowanie Pierwszoklasistów

Ślubowanie Pierwszoklasistów

W piątek 14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. 50 dziewczynek i chłopców zostało pasowanych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach specjalnie przygotowanym na tę okazję ołówkiem. Pierwszaki otrzymały pamiątkowe książki i upominki. Wspaniałym występem dzieci umiliły czas zaproszonym gościom: rodzicom, nauczycielom oraz przedszkolakom z zaprzyjaźnionych przedszkoli: Przedszkola Publicznego nr 2 i Przedszkola Publicznego nr 3 w Wadowicach. 

Wszystkim Pierwszoklasistom i ich Rodzicom życzymy pogody ducha, mile spędzanego czasu w naszej szkole oraz samych sukcesów. 

Dziękujemy również paniom Marcie, Katarzynie, Jadwidze, Marcie i Dominice za wzorowe przygotowanie dzieci do tej ważnej uroczystości.

Dodaj komentarz