You are currently viewing Apele bożonarodzeniowe

Apele bożonarodzeniowe

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia odbyły się apele świąteczne, które przygotowały klasa 3b z Paniami Martą Słodowską i Joanną Kowalczyk oraz klasa 7b z Panią Karoliną Gębalą i koło muzyczne pod okiem Pani Bogumiły Kowalczyk. Występy uczniów przeplatane były pięknymi kolędami, tańcem aniołów i tradycjami bożonarodzeniowymi. Dla uwiecznienia występu wykorzystano sprzęt z programu Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości – aparat fotograficzny oraz elementy do oświetlenia sceny.

Przy tej okazji zostały także wręczone nagrody i dyplomy za udział uczniów w konkursach: konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną oraz w konkursie „Jesienne Przetwory Literackie”, który w bardzo interesujący i nowatorski sposób zachęcił uczniów naszej szkoły do przeczytania baśni H. H. Andersena. Najlepsza czytelniczka została ukoronowana pięknie zdobioną koroną. Powyższe konkursy zostały zorganizowane przez szkolny wolontariat. Chłopcy z klas 6, 7 i 8 otrzymali puchary za udział w turnieju piłki ręcznej, a Kacper Łopatecki z klasy 8a i Wiktor Kozieł z klasy 6a zostali dodatkowo uhonorowani jako najlepsi strzelcy turnieju.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz