You are currently viewing Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

W przeddzień rozpoczynających się ferii zimowych odbyły się apele przypominające o zasadach bezpieczeństwa w ich okresie. Dla młodszych klas apel przygotowała klasa 3c pod opieką wychowawcy Pani Danuty Janik – piosenki i scenki przedstawione przez dzieci z pewnością przestrzegły przed niebezpieczeństwami dotyczącymi zimy i uprawniania sportów zimowych w nieodpowiednich miejscach.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Dla klas starszych spotkanie o bezpiecznych feriach poprowadził Pan Dyrektor. Podczas apelu wyróżnił uczniów, którzy przez ostatnie miesiące próbowali swoich sił w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych i którzy zakwalifikowali się do etapów wojewódzkich. Gratulujemy! 

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych, zdrowych i ZIMOWYCH ferii!

Dodaj komentarz