You are currently viewing Powitanie Wiosny!

Powitanie Wiosny!

Z okazji pierwszego dnia wiosny klasa IIB wraz z wychowawczyniami p. Anią Grudzińską oraz p. Martą Warchał przygotowała piękny apel. Dzieci w wiosennych strojach śpiewały piosenki, przedstawiły scenkę i powitały panią Wiosnę. Podczas przedstawienia można było zaobserwować jak dzieci wcieliły się w swoje role i z jakim zaangażowaniem prezentowały zgromadzonej widowni umiejętności wokalne oraz recytatorskie.

Wiosnę powitały także dzieci z klasy IA, przygotowane przez p. Olgę Bonderek-Wawro i p. Martę Nikiel, które zaśpiewały wiosenną piosenkę w języku angielskim. ZOBACZ ZDJĘCIA

Po zakończonym apelu uczniowie klasy IIB, wychowawczynie oraz pan Dyrektor podziękowali dwóm tatusiom, Panu Władysławowi Chowaniakowi oraz Panu Grzegorzowi Brańce za ogrom pracy, który włożyli w pomalowanie w czasie ferii sali numer 3, która teraz jest jasna, czysta i miło spędza się w niej szkolny czas. Dziękujemy!

Dodaj komentarz