You are currently viewing Wielkanoc!

Wielkanoc!

W środę 5 kwietnia uczniowie koła teatralnego wraz z opiekunką panią Joanną Bartkowiak przygotowali spektakl teatralny nawiązujący do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Misterium prezentowane było w podziemiach kościoła św. Piotra. Uczniowie z klas 4-8 w dwóch grupach uczestniczyli w spektaklu. W opinii obserwatorów było to bardzo ciekawe duchowe i artystyczne przeżycie.

Klasy młodsze uczestniczyły w uroczystym apelu świątecznym przygotowanym przez uczniów klasy 2a pod kierunkiem pani Edyty Lach i pani Joanny Mruczek. Piękne recytacje, śpiew i suto zastawiony stół wielkanocny wprowadziły wszystkich zebranych: uczniów, nauczycieli, rodziców, dziadków w świąteczny nastrój. Składane życzenia zawierały nadzieję że dobro pokona zło a miłość nienawiść. ZOBACZ ZDJĘCIA

Życzmy sobie radosnych chwil spędzanych w gronie bliskich. Budząca się przyroda niech pomoże nam w pokonywaniu codziennych trudności!

Dodaj komentarz