You are currently viewing Podsumowanie wyjazdu do Finlandii

Podsumowanie wyjazdu do Finlandii

Po pięciu dniach spędzonych w Finlandii, w ramach projektu VR ELITE, nasi uczniowie 21 kwietnia wrócili do Polski! Oprócz aktywności związanych z realizacją projektu, podczas wyjazdu mieli okazję zobaczyć wiele ciekawych miejsc: dotarli na wieżę widokową Saltkaret, zwiedzili miasto Vaasa, jak również spędzili dzień w szkole Smedsby-Böle, gdzie poznali uczniów, zjedli szkolny lunch oraz wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach. Czas w Finlandii obfitował także w wiele innych atrakcji i rozrywek, tj. ognisko, ścianka wspinaczkowa, zespołowa gra Brännboll, dyskoteka, a nawet morsowanie!

Wyjazd do Finlandii był niezwykle udany i na długo zostanie w pamięci uczniów! ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o projekcie i wyjeździe przeczytasz TUTAJ

Dodaj komentarz