You are currently viewing Zapraszamy na festyn!!!

Zapraszamy na festyn!!!

Już w najbliższą sobotę 3 czerwca w godz. 14.00 – 18.00 na terenach naszej szkoły odbędzie się festyn – „Czas na zdrowie”, na który serdecznie zaprasza Rada Rodziców SP5 oraz Rada Osiedlowa nr 8. W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in.:

 • pokazy ratownictwa medycznego i służb mundurowych
 • konstrukcje dmuchane, jazda konna, malowanie twarzy
 • pokazy karate, OPP
 • występy uczniów naszej szkoły
 • zawody w układaniu Kostki Rubika – OPEN
 • fotobudka „Minionki”
 • konkursy z nagrodami

W LOTERII FANTOWEJ, w której KAŻDY LOS WYGRYWA czeka wiele atrakcyjnych nagród: rowery, hulajnoga, akcesoria komputerowe, meble, huśtawka ogrodowa, kupony rabatowe, vouchery do kina, salonów piękności, siłowni, gabinetów specjalistycznych i wiele innych.

Nie zabraknie również przysmaków! Każdy znajdzie coś dla siebie:

 • ogródek grillowy
 • kawiarenka
 • poczęstunek ekologiczny i owocowe szaleństwo
 • wata cukrowa, lody, popcorn

Serdecznie zapraszamy!!!

Dodaj komentarz