You are currently viewing Dzień Ukraiński

Dzień Ukraiński

W dniu 07.06.2023 w naszej szkole odbył się Dzień Ukraiński. Wydarzenie to miało na celu zapoznanie uczniów z kulturą oraz historią Ukrainy. O godzinie 9:45 wszyscy uczniowie obejrzeli prezentację przygotowaną przez Panią Nadiię Shashchuk, która wspomaga w szkole dzieci z Ukrainy. Po seansie uczniowie mogli poczęstować się ukraińskimi słodkościami, a dla nauczycieli Pani Nadiia przygotowała również tradycyjny barszcz ukraiński oraz pampuszki. ZOBACZ ZDJĘCIA

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji stworzonej przez Panią Nadiię, w przygotowaniu której brali udział również ukraińscy uczniowie naszej szkoły. Na nas zrobiła ogromne wrażenie! Zawiera ona najciekawsze fakty o Ukrainie, jej historię, symbole i wiele innych informacji. Warto dowiedzieć się czegoś więcej o naszych sąsiadach! ZOBACZ PREZENTACJĘ

Dodaj komentarz