You are currently viewing XI Festyn „Czas na zdrowie”

XI Festyn „Czas na zdrowie”

W sobotę 3 czerwca 2023 przy pięknej pogodzie odbył się XI festyn „Czas na zdrowie”. Nie zabrakło atrakcji, takich jak: pokaz ratownictwa medycznego i służb mundurowych, konstrukcje dmuchane, jazda konna, malowanie twarzy, pokazy karate, występy uczniów naszej szkoły i OPP, zawody w układaniu Kostki Rubika, fotobudka „Minionki” i wyczekiwana przez wszystkich loteria fantowa. ZOBACZ ZDJĘCIA

Serdecznie dziękuję za Wasze zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie XI Festynu „Czas na Zdrowie”. Daliście dowód na to że razem można wiele zdziałać. Bardzo ważną rzeczą jest budowanie wspólnoty rodziców, uczniów i nauczycieli. Szkoła jest naszym wspólnym dobrem i to jak będzie funkcjonowała, jaki będzie panował klimat relacji międzyludzkich, zależy od naszej otwartości i gotowości do wspólnego działania. Myślę że w tym aspekcie jesteśmy na dobrej drodze. Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ! LISTA SPONSORÓW

Tadeusz Włodek

Dodaj komentarz