You are currently viewing Wycieczka klas 4 „Szlakiem Orlich Gniazd”

Wycieczka klas 4 „Szlakiem Orlich Gniazd”

W dniu 7 czerwca klasy 4 wraz z opiekunami Haliną Fucek, Aliną Dyrcz- Kowalską i Bogumiłą Bańdura oraz panem Andrzejem Bańdura wybrały się na wycieczkę. Pierwszym przystankiem był Zamek w Ogrodzieńcu. Przewodnik przedstawił nam historię miejsca. Można było przejrzeć się w lustrze, które przedstawia prawdziwe oblicze człowieka. Następnym cudownym miejscem była Pustynia Błędowska. Tam wszyscy poczuliśmy się jak dzieci miło spędzając czas. Ostatnim punktem programu była Jaskinia Wierzchowska. Temperatura w niej to 8°C. Można było w niej dostrzec nietoperza i pająki, a krople spadające na ręce i głowy podobno przynoszą szczęście w życiu. Pogoda nam sprzyjała. Wycieczka na pewno utkwi nam w pamięci. Polecamy!
ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz