You are currently viewing Finał AndInO – Potrójna 2023

Finał AndInO – Potrójna 2023

16/17 czerwca odbył się długo oczekiwany przez uczniów finał Andrychowskiej Imprezy na Orientację. Terenem rywalizacji była okolica stacji narciarskiej w Rzykach Praciakach oraz szczyt Potrójnej. Podczas imprezy odbyły się trzy marsze na orientację: ostatni dzienny zamykający tegoroczną edycję i dwa etapy nocnych. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny. W klasyfikacji generalnej kategorii młodszej TD trzecie miejsce zajęła drużyna JEŻYKI  (Julia Fijałek, Dawid Malec, Gabriela Frączek, Maja Bogunia). W kategorii starszej TM mieliśmy dwie drużyny, które uplasowały się zaraz za podium, są to: Stalkerzy (Jakub Pławny, Roman Shashchuk, Dominik Małecki, Vladyslav Knysh) i Dzieci Lasu (Marlena Rossochacka, Kamila Pyrek, Kamila Nowak). Brawo i wielkie gratulacje.

Etapy nocne to wielkie wyzwanie dla wszystkich uczestników. Wędrowanie po lesie z latarką i szukanie punktów nie jest łatwe, ale stanowi zawsze najlepszą część zabawy. Mimo zmęczenia, senności wszyscy w dobrych humorach dotarli do mety. ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz