You are currently viewing Logopedyczny Konkurs Plastyczny dla klas 0-III:<br>„Moja ulubiona historyjka obrazkowa”

Logopedyczny Konkurs Plastyczny dla klas 0-III:
„Moja ulubiona historyjka obrazkowa”

W ramach konkursu należało przygotować pracę plastyczną w formie historyjki obrazkowej, minimum 4 – elementowej, służącej rozwijaniu mowy, wzbogacaniu słownictwa i poszerzaniu kompetencji językowych uczniów oraz stymulującej prawidłową artykulację głoski „r”, głosek szeregu syczącego (s, z, c, dz) oraz szeregu szumiącego (sz, rz, cz, dż). Celem konkursu było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości dzieci, bogacenie słownictwa, prezentacja własnych umiejętności, zdolności plastycznych, wzbogacanie warsztatu plastycznego poprzez wykorzystanie różnorodnych form i technik plastycznych.

ZWYCIĘZCY KONKURSU:
I miejsce: Laura Zaczyńska 3a
II miejsce: Szymon Byrski OP
III miejsce: Kamil Chowaniak 2b
Wyróżnienie: Wiktoria Maciejczyk 3a

GRATULUJEMY!

Organizatorzy konkursu:
Ewa Sala – logopeda
Ewa Dudziak – logopeda
Małgorzata Janowska – logopeda

Dodaj komentarz