You are currently viewing Gala Ósmoklasistów

Gala Ósmoklasistów

W czwartek 22 czerwca o godz. 17.00 odbyła się Gala Ósmoklasistów. W uroczystości oprócz tegorocznych absolwentów naszej szkoły brali udział również ich rodzice i nauczyciele. Uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych, a także którzy wyróżnili się stuprocentową frekwencją czy aktywnością społeczną w ramach wolontariatu, wręczone zostały pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe, medale i statuetki. Dyrektor szkoły podziękował również rodzicom uczniów za ich zaangażowanie, pomoc i działania na rzecz szkoły. Następnie przekazano sztandar szkoły przedstawicielom uczniów klas siódmych.

W ramach części artystycznej uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne i taneczne, po czym Gala Ósmoklasistów zmieniła się w galę wręczenia „Oskarów”, którą poprowadzili Oskar Książek i Oskar Ramenda z klasy 8b – każdy ósmoklasista otrzymał pamiątkowy medal w wygranej przez siebie kategorii, których było aż 48! Dokładnie tyle, ile naszych absolwentów – w końcu każdy jest w czymś najlepszy 😊 Warto dodać, że pamiątkowe medale uczniowie wykonali samodzielnie wykorzystując drukarkę 3D otrzymaną w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

Nadszedł czas pożegnania, ale pamiętajcie, że zawsze jesteście mile widziani w murach naszej szkoły. Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz