You are currently viewing „Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu”

„Sukces jest sumą małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu”

W piątek 23.06.2023 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Uroczystości rozpoczęły się już 21 czerwca apelem podsumowującym osiągnięcia uczniów oraz udziałem w czwartkowej Mszy Świętej. Następnego dnia uczniowie przybyli po odbiór wyczekiwanych świadectw ukończenia kolejnej klasy. O godzinie 8.00 (dla klas 0-3) i 10.00 (dla klas 4-8) odbyły się uroczyste akademie, podczas których Pan Dyrektor wyróżnił osoby, które osiągnęły największe sukcesy oraz podziękował rodzicom za ich zaangażowanie w życie naszej szkoły. Z kolei w trakcie części artystycznej, klasy 3a, 4b i 4c, pod opieką wychowawców, zaprezentowały swoje wokalno-taneczne talenty.
Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia we wrześniu!

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów 21.06.2023 ZOBACZ ZDJĘCIA
Zakończenie roku szkolnego 23.06.2023 ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz