You are currently viewing Ślubowanie Pierwszoklasistów

Ślubowanie Pierwszoklasistów

Tradycją naszej szkoły stało się, że najmłodsi uczniowie w październiku przeżywają swoją pierwszą ważną uroczystość, jaką jest włączenie do braci uczniowskiej naszej szkoły. Takie święto nie mogło się odbyć bez obecności honorowych gości. Dlatego na sali oprócz dyrekcji i 60 Pierwszaków, obecni byli również ich rodzice, babcie, dziadkowie i rodzeństwo, a także dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli: Przedszkola Publicznego nr 2 i Przedszkola Publicznego nr 3 w Wadowicach. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wszyscy zgromadzeni mieli okazję zobaczyć przygotowany przez uczniów program artystyczny: wysłuchać piosenek i recytowanych wierszy. Po uroczystości uczniowie wraz z rodzicami udali się świętować w klasowym gronie w swoich salach, gdzie czekały na nich upominki i słodki poczęstunek.

Wszystkim Pierwszoklasistom i ich Rodzicom życzymy pogody ducha, mile spędzanego czasu w naszej szkole oraz samych sukcesów!

Dziękujemy również paniom Agnieszce Hałat, Magdalenie Barcik-Stelmaszuk, Marcie Słodowskiej, Joannie Kowalczyk i Joannie Mruczek za wzorowe przygotowanie dzieci do tej ważnej uroczystości!

Dodaj komentarz