You are currently viewing Relacja z wycieczki na Czupel
CZUPEL

Relacja z wycieczki na Czupel

W sobotę 25 listopada, pierwszy oddech zimy. Plan został zrealizowany. Wycieczka w pasmo Magurki Wilkowickiej doszła do skutku. 43 uczestników eskapady dało radę. Wyjechaliśmy autokarem na Przegibek skąd niebieskim szlakiem ruszyliśmy w kierunku schroniska. W schronisku było przytulnie a jeszcze gorące jagodzianki! Po odpoczynku i zrobieniu grupowego zdjęcia droga prowadziła nas na najwyższy szczyt Beskidu Małego – Czupel. Na wierzchołku nawet na chwilę wyszło słońce. Schodziliśmy do Czernichowa, gdzie czekał autokar. Około godziny 14.00 byliśmy w Wadowicach. Słowa uznania kieruję do najmłodszych uczestników wycieczki: Oksany, Ksawerego i Frania. Projekty plakietek tradycyjnie wykonali Laura i Szymon. Dziękuję Wszystkim uczestnikom wycieczki za wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Kolejna wycieczka w styczniu! Dziękuję, Tadeusz Włodek. ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz