You are currently viewing OYAMA Karate

OYAMA Karate

Szanowni Państwo,
Ogłaszamy noworoczny nabór do naszych grup. Zapraszamy na zajęcia OYAMA KARATE organizowane w naszej szkole dla wszystkich dzieci od 5 roku życia, młodzieży i osób dorosłych. Zajęcia w każde poniedziałki i środy od godz. 18:30-19:30 (grupa dzieci) oraz 19:30-20:30 (grupa młodzieży i dorosłych). Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej. Zapraszamy!
Kontakt do instruktora:
602444306 – Jacek Kasperek
533165610 – Kacper Kasperek.
Niezależnie od wieku, znajdziesz tu swoje miejsce. Trening to inwestycja w zdrowie: większa sprawność ciała, rozciągnięcie i siła mięśni, koordynacja ruchu, koncentracja, oraz miłe spędzenie czasu AKTYWNIE!
Jeżeli chcesz: być szybkim, silnym i opanowanym, doskonalić się i osiągać sukcesy sportowe, brać udział w zawodach i obozach sportowych, spędzać aktywnie czas i dobrze się bawić – dołącz już dziś!

Dodaj komentarz