You are currently viewing Umowa na projekt sali gimnastycznej

Umowa na projekt sali gimnastycznej

Czwartek 25 stycznia 2024 r. to ważna data w historii naszej szkoły. W tym dniu została podpisana umowa na wykonanie projektu nowej sali gimnastycznej. Dokument został podpisany przez pana Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego oraz wykonawcę projektu pana Bartłomieja Gowina. Odbyło się to w obecności uczniów klas 4-8, nauczycieli, przedstawicieli rodziców. Wszyscy bardzo się cieszymy że został wykonany pierwszy istotny krok w kierunku realizacji tego ważnego, długo oczekiwanego przedsięwzięcia. Uroczystość uświetnili uczniowie z koła teatralnego którzy pod kierunkiem pani Joanny Bartkowiak  i pani Olgi Bonderek – Wawro przedstawili twórczość Wisławy Szymborskiej jako podsumowanie szkolnego Narodowego Czytania. ZOBACZ ZDJĘCIA

Dodaj komentarz