You are currently viewing Konkurs Kolęd

Konkurs Kolęd

Dnia 23 stycznia w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Anny Janik-Lempart. W konkursie brały udział wszystkie klasy 4-8, które prezentowały wylosowaną już przed świętami kolędę. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: wicedyrektor Pani Barbara Bałys, Pani Renata Kowalczyk, Pani Bogumiła Kowalczyk oraz siostra Milena. Przy ocenie brano pod uwagę m.in. opanowanie tekstu, stopień zaangażowania w występ wszystkich uczniów klasy, walory wokalne oraz ogólne wrażenia artystyczne.

Każdemu występowi, który poprzedzony był krótkim opisem prezentowanej kolędy, towarzyszył dreszczyk emocji. Nie zabrakło ciekawych strojów oraz rekwizytów, które uatrakcyjniły prezentacje. Uczniowie mieli również okazję zaprezentować swoje umiejętności gry na instrumentach, m.in. gitarze, skrzypcach, pianinie, flecie, akordeonie, a także różnych instrumentach perkusyjnych. ZOBACZ ZDJĘCIA

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: klasa 5c
II miejsce: klasa 4a ex aequo klasa 4b
III miejsce: klasa 5a ex aequo klasa 5b
wyróżnienie: klasa 8b

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy wspaniałych występów, które dały nam wiele radości oraz życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz