You are currently viewing Wycieczka w pasmo Solnisk

Wycieczka w pasmo Solnisk

Wycieczka odbędzie się w sobotę 10 lutego 2024 r.  Zbiórka o godz. 7.00  na parkingu pod kościołem Św. Piotra. W planie wycieczki przejazd autokarem na trasie: Wadowice –Lachowice Karczówka.  Planowana trasa wygląda następująco: Z Lachowic Karczówki zielonym szlakiem do schroniska studenckiego Adamy gdzie planowane jest ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. Kiełbaski zabezpiecza organizator. Następnie dalej zielonym szlakiem do przysiółka Stryszawy Wsiórz. Schodzimy niebieskim szlakiem do Lachowic. Efektywny czas przejścia około 3 h różnica wysokości do pokonania 300 m. 13 punktów do Górskiej Odznaki Turystycznej. Trudności niewielkie, klimatyczne schronisko Adamy, ognisko, zabytkowy drewniany kościół w Lachowicach, ciekawostki przyrodnicze (cisy) i historyczne.

Projekty plakietek można składać do dnia 6 lutego (wtorek).  
Na wycieczkę zapraszam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.
Chętni wpisują się na listę.  Koszt wycieczki 40 zł. LISTA

Z turystycznym pozdrowieniem Tadeusz Włodek.
W razie pytań proszę o kontakt przez dziennik elektroniczny.

Dodaj komentarz