You are currently viewing Walentynki

Walentynki

W dniu 27 lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niezwykłej akademii przygotowanej przez Szkolne Koło Teatralne i jego opiekunkę panią Joannę Bartkowiak. Młodzi aktorzy z niezwykłym zaangażowaniem i przejęciem opowiadali o wielkim uczuciu, jakim jest miłość, wykorzystując utwory znanych poetów. Utalentowani aktorzy dodatkowo prezentowali scenki, ilustrujące najpierw zakochanie, następnie prawdziwe, głębokie uczucie, zaręczyny a w końcu wesele młodych małżonków. Wyjątkowa sceneria przedstawienia oraz nieprzypadkowe stroje występujących wzbogacone były pięknymi polskimi przebojami, które prowadziły widzów od wzruszenia do rozbawienia. Podczas przedstawienia nie zabrakło również śpiewu i tańca. ZOBACZ ZDJĘCIA

Gratulujemy niezwykle udanego występu i liczymy na więcej spektakli, pozwalających na głęboką refleksję, chwilę zadumy, ale i radości.

Dodaj komentarz