You are currently viewing Wycieczka na Ćwilin

Wycieczka na Ćwilin

Wycieczka odbędzie się w sobotę 16 marca 2024 r.  Zbiórka o godz. 7.00  na parkingu pod kościołem Św. Piotra. W planie wycieczki przejazd autokarem na trasie: Wadowice –Wilczyce koło Mszany Dolnej. Tym razem będziemy poruszali się poza szlakami turystycznym. Wyjście na Ćwilin planowany jest z miejscowości Wilczyce. Podejście na szczyt zajmie nam ok. 1,5 h. Polana szczytowa (Michurowa) to miejsce z którego roztacza się panorama na Beskid Wyspowy, Gorce, Beskid Sadecki, Babią Górę i Tatry. Będziemy schodzić częściowo szlakiem żółtym, a następnie bez szlaku do miejscowości Łostówka. 

Do książeczki GOT wpisujemy: Grupa górska BZ 06, 12 pkt, 470 m różnicy wysokości.

Projekty plakietek można składać do dnia 12 marca (wtorek).
Na wycieczkę zapraszam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.

Chętni wpisują się na listę. LISTA
Koszt wycieczki 50 zł.

Z turystycznym pozdrowieniem Tadeusz Włodek.

W razie pytań proszę o kontakt przez dziennik elektroniczny.

Dodaj komentarz