You are currently viewing Wielkanoc!

Wielkanoc!

W środę 27 marca w naszej szkole czuć było zbliżające się święta. W klasach odbyły się uroczyste śniadania wielkanocne, po których uczniowie uczestniczyli w apelach. Dla klas 4-8 przedstawienie przygotowała klasa 5a wraz z wychowawczynią panią Aliną Dyrcz-Kowalską, a klasy młodsze wzięły udział w świątecznym spektaklu przygotowanym przez uczniów klasy 2b pod kierunkiem pani Katarzyny Studnickiej i pani Dominiki Konopki. Dodatkową atrakcją był występ przebranych na owieczki pierwszoklasistów oraz taniec uczennic z klas 4a i 4b, przygotowany przez siostrę Milenę.
Zdjęcia z apeli
Zdjęcia ze śniadań

Piękne recytacje, śpiew i suto zastawiony stół wielkanocny wprowadziły wszystkich zebranych: uczniów, nauczycieli i rodziców, w świąteczny nastrój.

Niech światło Zmartwychwstania Pańskiego rozświetla Państwa myśli, a trwająca wiosna przynosi słońce i rozjaśnia dni. Życzmy sobie radosnych chwil spędzanych w gronie bliskich!

Dodaj komentarz