You are currently viewing 5b w Zakopanem

5b w Zakopanem

W dniach od 08-10 maja klasa 5b wraz z opiekunami zwiedzała Zakopane i jego okolice. W planie wycieczki była wizyta w Centrum Edukacji Przyrodniczej, wyjazd kolejką na Wielką Krokiew, wizyta w Muzeum Oscypka, wyjazd kolejką na Gubałówkę, przejście na Butorowy Wierch, spacer Krupówkami, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku. W trzecim dniu przejazd do Niedzicy na zamek i do wozowni, spacer nad Zalewem, rejs statkiem do Czorsztyna, zwiedzanie bacówki, przejazd i zwiedzanie zabytkowego kościoła w Dębnie. Pogoda nam dopisała. W drugim dniu spędziliśmy miło czas przy ognisku i pieczeniu kiełbasek, a następnie odbył się pokaz talentów. ZOBACZ ZDJĘCIA

Dom wczasowy był bardzo wygodny a jedzonko pyszne. Widoki podczas wycieczki zapierały dech w piersiach. Polecamy!

Dodaj komentarz