You are currently viewing Wycieczka w Pieniny

Wycieczka w Pieniny

W sobotę 25 maja 2024 r. zorganizowana została wycieczka w Pieniny. Trasa wycieczki wyglądała następująco: przejazd autokarem do Szczawnicy, przeprawa tratwą przez Dunajec, następnie niebieskim szlakiem na Sokolicę. Z Sokolicy wędrowaliśmy Sokolą Percią przez Czertezik, Czerteż, Ociemny Wierch. Po dojściu do żółtego szlaku z Krościenka, wędrowaliśmy tym szlakiem przez przełęcz Chwała Bogu do Sromowiec Niżnych. W Wycieczce uczestniczyło 58 turystów: dzieci szkolne, rodzice, sympatycy wycieczek, nauczyciele. Warto było! Piękne widoki obrazują zdjęcia poniżej. Gratuluję najmłodszym wędrowcom – Ksaweremu i Leonowi bezproblemowego zniesienia trudów wycieczki. Wszystkim uczestnikom wycieczki składam podziękowania za wspólnie spędzony czas w przepięknym anturażu stworzonym przez naturę.

Do książeczki GOT wpisujemy: Szczawnica-Sokolica-Sokola Perć-Przełęcz Chwała Bogu-Sromowce Niżne. punktów 16, grupa górska BZ-08, różnica wysokości -318 m.

Z turystycznym pozdrowieniem, Tadeusz Włodek.

ZOBACZ ZDJĘCIA Zdjęcia T.Płonki

Dodaj komentarz