You are currently viewing Wycieczka na Potrójną

Wycieczka na Potrójną

Wycieczka odbędzie się w nocy z piątku na sobotę  14/15 czerwca 2024 r.  Zbiórka w piątek 14 czerwca o godz. 20.00  na parkingu pod kościołem Św. Piotra. W planie wycieczki przejazd autokarem na trasie: Wadowice – Rzyki.  W programie wycieczki przejście szlakiem żółtym z Rzyk Praciaków przez Łamaną Skałę, Zbójnickie okno na Potrójną. Na Potrójnej planowana jest obserwacja wiosennych i letnich gwiazdozbiorów, ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, podsumowanie sezonu turystycznego 2023/2024 r. Zejście do Rzyk czarnym szlakiem planowane jest na godzinę 2.00. Powrót do  Wadowic ok. 4 rano.

Dobrze zabrać coś do siedzenia np. karimata, potrzebne będą latarki (czołówki). Kiełbaski na ognisko zapewnia organizator, chleb i inne akcesoria we własnym zakresie. JEST TO OSTATNIA WYCIECZKA W TYM ROKU SZKOLNYM!!!

Do książeczki GOT wpisujemy: Rzyki Praciaki – Łamana Skała – Kocierz Słonków – Potrójna – Czarny Groń mostek. BZ-03, 17 punktów GOT.
W dalszym ciągu zdobywamy kolejne stopnie Górskiej Odznaki Turystycznej oraz odznakę „KAŻDEMU JEGO EVEREST – 8848″  –  różnica wysokości jaką pokonamy –  404 m

Na wycieczkę zapraszam Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.
Serdecznie zapraszam! Tadeusz Włodek

Chętni wpisują się na listę.  Koszt wycieczki 50 zł. LISTA

Dodaj komentarz