You are currently viewing Dzień Odkrywania Talentów

Dzień Odkrywania Talentów

11 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Odkrywania Talentów, który stał się doskonałą okazją do tego, aby uczniowie zaprezentowali swoje zdolności, niecodzienne umiejętności oraz hobby. Przegląd miał na celu odkrywanie i promowanie talentów w środowisku szkolnym, rozwijanie kreatywności uczniów oraz popularyzację działań artystycznych. Stał się także okazją do wspaniałej zabawy dla całej społeczności szkolnej. Inicjatywa przeglądu spotkała się z dużym zainteresowaniem, gdyż do udziału zgłosiło się 17 uczestników.
ZOBACZ ZDJĘCIA

W tym szczególnym dniu naszym gościem specjalnym był pan Łukasz Świrk- człowiek o niezwykłym talencie. Pierwszy w historii dwukrotny finalista programu Mam Talent. Nasz Gość został bardzo ciepło przywitany przez wszystkich zgromadzonych na sali, a pan dyrektor powrócił wspomnieniami do czasów, kiedy udostępniał panu Łukaszowi salę, na której przygotowywał się do występu finałowego w „Mam Talent”.

Podczas Przeglądu Talentów na szkolnej scenie wystąpili młodzi artyści, którzy dali wspaniały popis umiejętności tanecznych, wokalnych, aktorskich, akrobatycznych, rękodzielniczych, plastycznych, fotograficznych i sztuk walki. W tym dniu każdy uczestnik miał swoje „5 minut” sławy. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy wykonawcy zaprezentowali się doskonale. Atmosfera była wspaniała, a publiczność żywiołowo oklaskiwała występujących doceniając ich talent, zaangażowanie i odwagę. Poziom występów był bardzo wysoki. Dzień Odkrywania Talentów pozwolił uczniom poczuć się docenionymi i zauważonymi za to, co potrafią robić najlepiej.

Na zakończenie pan dyrektor i pan Łukasz wręczyli młodym wykonawcom pamiątkowe dyplomy i piękne statuetki ufundowane przez Radę Rodziców. Uczestnicy otrzymali również słodki upominek od Spółdzielni Uczniowskiej. Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie.

Dzień Odkrywania Talentów stał się niezapomnianą okazją do budowania pewności siebie i rozwijania pasji przez całą społeczność szkolną. Dziękujemy wszystkim występującym i do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej gali „Mam Talent”.
Koordynatorami wydarzenia były: p. Monika Putyra, p. Anna Janik- Lempart oraz p. Kinga Frączek.

Dodaj komentarz