You are currently viewing Nocna Potrójna
Potrójna

Nocna Potrójna

W piątek 14 czerwca o godzinie 20.00 wyruszyliśmy na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę. W zamierzeniu wycieczka nocna, przejście na trasie Rzyki Praciaki-Łamana Skała-Potrójna-Rzyki Czarny Groń. 38 uczestników, najmłodszy 6 letni Leon. Pogoda sprzyjała świecił księżyc, gwiazdy mrugały do nas przyjaźnie. Na Potrójnej zostało rozpalone ognisko. Było klimatycznie, inaczej niż w czasie dziennych eskapad. Laura z klasy 3a otrzymała odznakę i legitymację „Każdemu jego Everest”. Schodziliśmy do Rzyk w rejon ośrodka Czarny Groń. Po godzinie trzeciej byliśmy w Wadowicach. ZOBACZ ZDJĘCIA

Dziękuję serdecznie za całoroczne wspólne wędrowanie, najbardziej aktywni uczniowie zostaną nagrodzeni tytułem Beskidzki Harnaś. Życzę dobrego wakacyjnego wypoczynku.
Z turystycznym pozdrowieniem Tadeusz Włodek.

Dodaj komentarz