You are currently viewing Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego 2023/2024 rozpoczęły się w naszej szkole już w środę apelem podsumowującym osiągnięcia uczniów. Następnego dnia odbyła się Msza Święta, a po południu Gala Ósmoklasisty. W uroczystości oprócz tegorocznych absolwentów naszej szkoły brali udział również ich rodzice i nauczyciele.

W piątek 21 czerwca po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Przy wzniesionym sztandarze szkoły odśpiewaliśmy hymn państwowy, a następnie pan dyrektor podziękował uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Wyróżnił także uczniów, którzy osiągnęli największe sukcesy oraz podziękował rodzicom za ich zaangażowanie.

W tym dniu obejrzeliśmy program artystyczny „Autostopem po Polsce”  przygotowany przez wychowawców i uczniów  klas czwartych. Dla uczniów klas 1-3 i Oddziału Przedszkolnego część artystyczną przygotowała klasa 3c wraz z wychowawczynią panią Danutą Janik. ZOBACZ ZDJĘCIA

Na zakończenie wszyscy życzyliśmy sobie udanych i bezpiecznych wakacji, a następnie udaliśmy  się do klas, w których nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie świadectw.   

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym!

Dodaj komentarz