You are currently viewing Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika

„My uczniowie pierwszej klasy
uroczyście przyrzekamy,
że będziemy kochać książki,
krzywdy zrobić im nie damy.
I wskazówek, i rad książek
będziemy słuchać z uwagą.
Obowiązki czytelnika
traktować z wielką powagą!
Przyrzekamy!”

W dniu 30 kwietnia b. r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników. Pierwszoklasiści poznali księgozbiór oraz zasady korzystania z biblioteki zawarte w Regulaminie. Na pamiątkę otrzymali dyplomy i zakładki. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć, które prezentujemy w galerii.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Anna Tkacz
Ewa Dudziak
Kinga Frączek