Dnia 5 maja 2026 r. uczniowie klasy 3b wybrali się na wycieczkę do Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI w Krakowie. Podczas zwiedzania wystawy „W stronę światła” uczniowie mieli okazję poznać zagadnienia związane ze światłem, percepcją oraz działaniem ludzkich zmysłów. Interaktywne eksponaty pozwoliły zdobywać wiedzę poprzez doświadczenie i samodzielne wykonywanie eksperymentów. W czasie warsztatów sensorycznych uczniowie wykonywali zadania angażujące różne zmysły oraz rozwijali koncentrację. Zajęcia były interesujące i dostarczyły wielu nowych doświadczeń. Wyjazd był wartościową lekcją łączącą naukę z zabawą oraz umożliwił uczniom rozwijanie ciekawości świata i kreatywnego myślenia. ZOBACZ ZDJĘCIA
- Post author:sp5wadowice
- Post published:13 maja, 2026
- Post category:Wycieczki