Klasy trzecie naszej szkoły z okazji Pierwszej Komunii Świętej uczestniczyły w pielgrzymce do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Uczniowie wspólnie modlili się i zwiedzali to wyjątkowe miejsce. ZOBACZ ZDJĘCIA
- Post author:sp5wadowice
- Post published:18 maja, 2026
- Post category:Wycieczki