You are currently viewing Pielgrzymka klas trzecich

Pielgrzymka klas trzecich

Klasy trzecie naszej szkoły z okazji Pierwszej Komunii Świętej uczestniczyły w pielgrzymce do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Uczniowie wspólnie modlili się i zwiedzali to wyjątkowe miejsce. ZOBACZ ZDJĘCIA