You are currently viewing Wycieczka do Pszczyny
oplus_0

Wycieczka do Pszczyny

20 maja uczniowie klas czwartych z naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Pszczyny. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Zamku w Pszczynie, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć piękne wnętrza pałacowe, zabytkowe meble oraz poznać historię tego wyjątkowego miejsca. Przewodnik w ciekawy sposób opowiadał o dawnych mieszkańcach zamku i życiu w minionych czasach.

Następnie spacerowaliśmy po malowniczym parku otaczającym zamek. Pogoda dopisała, dzięki czemu mogliśmy podziwiać przyrodę i miło spędzić czas na świeżym powietrzu. ZOBACZ ZDJĘCIA

Kolejną atrakcją była wizyta w pokazowej zagrodzie żubrów. Z bliska obserwowaliśmy żubry oraz inne zwierzęta leśne. To spotkanie było dla wszystkich bardzo interesujące i dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń.

Wycieczka do Pszczyny była udana i pełna ciekawych doświadczeń. Wróciliśmy do domu zadowoleni oraz bogatsi o nową wiedzę i wspomnienia.