27 maja uczniowie klas 5a i 5b wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę w Pieniny. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania zamku w Niedzicy, gdzie mogliśmy poznać historię tego niezwykłego miejsca i podziwiać piękne widoki na okolicę.
Następnie udaliśmy się na spacer po zaporze, skąd rozciągały się niezapomniane krajobrazy. Kolejnym punktem programu był rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Podczas rejsu mogliśmy podziwiać malownicze góry, wodę mieniącą się w słońcu oraz zamki w Niedzicy i Czorsztynie.
Po południu wybraliśmy się na spacer Wąwozem Homole. Pogoda przez większość dnia była cudna, a widoki zachwycały wszystkich uczestników wycieczki. Dopiero podczas wędrówki wąwozem złapał nas deszcz. Mimo to nie poddaliśmy się i dokończyliśmy wędrówkę.
Wycieczka dostarczyła nam wielu wrażeń, pięknych wspomnień i niezapomnianych widoków. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. ZOBACZ ZDJĘCIA