Od 14-22 maja uczniowie klas 7-8 przebywali w Świnoujściu. Za nami mnóstwo atrakcji – wycieczka do Wolińskiego Parku, disco wraz z grillem, zajęcia plastyczne oraz sportowe na plaży. Odwiedziliśmy Fort zachodni. Znamy już promenadę Świnoujścia oraz najbliższe przygraniczne miasto Niemiec. Pogoda wspaniała. Codziennie opalamy się na plaży, a w przerwie korzystamy z hotelowego basenu. Najodważniejsi zamoczyli się także w Bałtyku. Plażą dotarliśmy do Stawy Młyny, która jest charakterystycznym znakiem nawigacyjnym w kształcie wiatraka. Budowla znajduje się w Świnoujściu na końcu Falochronu Zachodniego. Odbywały się zajęcia plastyczne, matematyczne oraz na basenie. Wieczorem seans filmowy „Dzień na tak”. Ostatnie dni i pożegnanie morza. ZOBACZ ZDJĘCIA
Szczecin, stadion Pogoni i spotkanie z Benjaminem Luanem Mendy, rejs statkiem, Muzeum Techniki i komunikacji oraz Morskie Centrum Nauki – było wspaniale. Towarzyszyła nam jak zwykle piękna pogoda. Na koniec relaks w basenie oraz pożegnanie zachodzącego słońca i spokojnego morza. Pozostaną wspaniałe wspomnienia.
B.Bańdura i wychowawcy