Sukcesy naszych uczniów podczas XIV Festiwalu Młodego Aktora w Kętach
Sukcesy naszych uczniów podczas XIV Festiwalu Młodego Aktora w Kętach:Antoni kl. 8b - wyróżnienie w Turnieju Recytatorskim w kategorii klas VII - VIII,Anna kl. 8a - III miejsce w tej samej kategorii,Maja kl. 4c - I miejsce w Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni w kategorii klas IV-VI oraz dodatkowa Nagroda Dyrektora Domu Kultury w Kętach traktowaną jako Grand Prix tego festiwalu. Brawa dla nagrodzonych i wszystkich uczestników przesłuchań konkursowych.