Nauczyciele 2023/2024

Edukacja przedszkolnaSabina Janik
Edukacja wczesnoszkolna1a – Agnieszka Hałat
1b – Marta Słodowska
1c – Joanna Mruczek
2a – Stanisława Miejska-Spisak
2b – Katarzyna Studnicka
2c – Jadwiga Szyjka
3a – Edyta Lach
3b – Anna Grudzińska
3c – Danuta Janik
Nauczyciel współorganizujący kształcenie
specjalne w klasie integracyjnej
OP – Aleksandra Kordel
1a – Magdalena Barcik-Stelmaszuk
1b – Joanna Kowalczyk
2a – Marta Wantuch
2b – Dominika Konopka
3a – Ksenia Migdałek-Tatar
3b – Marta Warchał
4a – Katarzyna Gajczak
4b – Kinga Frączek
5b – Bogumiła Bańdura
6a – Marta Wyka
7a – Aneta Rak
8a – Monika Kłobuch
Język polskiJoanna Bartkowiak
Alina Dyrcz-Kowalska
Renata Kowalczyk
Wiesława Wójcik
MatematykaJoanna Bodziarczyk
Halina Fucek
Monika Putyra
Język angielskiOlga Bonderek-Wawro
Barbara Filek
Karolina Gębala
Seweryn Wojas
Język niemieckiBenilda Pena
Przyroda i geografiaAnna Nowak
BiologiaMarta Zolik
ChemiaJoanna Bodziarczyk
Tadeusz Włodek
FizykaJanusz Szuster
HistoriaJustyna Klink-Mroczek
Józef Książek
Wiedza o społeczeństwieAlina Dyrcz-Kowalska 
TechnikaJanusz Szuster
PlastykaAnna Janik-Lempart
MuzykaBogumiła Kowalczyk 
InformatykaBarbara Bałys
Joanna Bodziarczyk
Wychowanie fizyczneAndrzej Bańdura
Bogusław Porzuczek
Rafał Worytko
Edukacja dla bezpieczeństwaJózef Książek
Religiaks. Mirosław Cupek
Elżbieta Setlak – s. Milena
EtykaWiesława Wójcik 
Doradztwo zawodoweMaciej Najbor
Wychowanie do życia w rodzinie Bogumiła Bańdura
Anna Pławny
ŚwietlicaOlga Bonderek-Wawro
Beata Studnicka
BibliotekaAnna Pławny
PsychologAgnieszka Cinal-Sieńko
PedagogMaciej Najbor
Pedagog specjalnyAnita Świątek
LogopedaEwa Dudziak
Ewa Sala
OligofrenopedagogAnna Grudzińska
Agnieszka Hałat
Aneta Rak
Marta Słodowska
Katarzyna Studnicka
Marta Warchał
SurdopedagogBogumiła Bańdura
Dominika Konopka
TyflopedagogAnna Janik-Lempart
Marta Wyka
Integracja SensorycznaRenata Janiczak
Monika Kłobuch
RehabilitacjaJustyna Wysogląd
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjneKatarzyna Gajczak
Anna Grudzińska
Agnieszka Hałat
Joanna Mruczek
Marta Słodowska
Katarzyna Studnicka
Jadwiga Szyjka
Wczesne Wspomaganie RozwojuEwa Dudziak
Renata Janiczak
Anna Janik-Lempart
Monika Kłobuch
Ewa Sala
Anita Świątek
Marta Warchał
Marta Wyka
Justyna Wysogląd

Nauczyciele SP nr 5 rok szkolny 2021/2022 ZOBACZ

Nauczyciele SP nr 5 rok szkolny 2020/2021 ZOBACZ

Nauczyciele SP nr 5 rok szkolny 2019/2020 ZOBACZ